1. Canadienii mineresc, de ce hipsterii nu petuiesc?

    by
    Autorităţile de mediu anunţă că s-a deschis şantierul minier în zona Certej, pentru exploatarea zăcămintelor de aur şi de argint. Comisarii GNM – CJ Hunedoara au constatat că societatea în cauză a început execuţia unor lucrări în cadrul obiectivului ‘Organizare de şantier – iazuri de decantare steril de flotaţie şi...
Sari la bara de unelte

Da mai departe

Bun venit pe Bindiribli! Alege sectiunea dorita din lista de mai jos