Deputatul Remus Cernea declara ca este satul de Terra, inspirat fiind de melodia „Smiley – Plec pe Marte”, toropit fiind si ramas fara puteri supra-naturale pentru a mai putea salva ceva din acest Pamant: „-Dragi prieteni, ca pasionat al explorării spațiului cosmic, mi-am luat un bilet ca să fiu transportat pe Marte...
Da mai departe