Presedintele Barack Obama nu a mai putut intra in Casa Alba dupa intalnirea cu presedintele Romaniei, Klaus Iohannis
Barack Obama a avut parte de supriza vietii sale cand, a doua zi dupa intalnirea cu Iohannis, nu a mai putut intra in Casa Alba, fiind oprit de securitate inca de la intrare, acestia mentionandu-i ca este proprietate privata. Obama a declarat manios: „-Voi face plangere la DNA pentru aceasta!...


Da mai departe